''Kanal İstanbul'u yapacağız!''

  Показвания 2,649

Show Ana Haber

преди 4 дни

"TALİMATI KILIÇDAROĞLU'NDAN ALIYORLAR" DEDİ, HEM MONTRÖ BİLDİRİSİ ALTINDA İMZASI OLAN EMEKLİ AMİRALLERE HEM DE CHP LİDERİNE SERT TEPKİ GÖSTERDİ. AK PARTİ MECLİS GRUBUNA SESLENEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, KANAL İSTANBULLA İLGİLİ TAKVİMİ DE AÇIKLADI.
Abone Olmak için Tıklayınız → showtv.tv/ANcO8B
Instagram Hesabı: showanahaber
Facebook Hesabı: showanahaber
Twitter Hesabı: showanahaber

#ShowAnaHaber
#ShowHaber
#ShowTV

Коментари
Ahmet Ersöz
Ahmet Ersöz преди 3 дни
Allahtan ülkeyi terkettim. Ne halleri varsa görsünler.
ATATURK army
ATATURK army преди 2 часа
@Nøah Gacha almanya kanada amerika fln dir aga
Nøah Gacha
Nøah Gacha преди 4 часа
Merakımdan soruyorum hangi ülkedesin?
EMİRHAN KARTAL
EMİRHAN KARTAL преди 3 дни
YAPTIRMAYACAĞIZ
999.999.999.999 Görüntülenme
999.999.999.999 Görüntülenme преди 3 дни
İhaleye vereceğiz (5'li çeteye vereceğiz)
Fırat Yayla
Fırat Yayla преди 3 дни
36 Kişi Beğenmiş 38 kişi beğenmedi 😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Fırat Yayla
Fırat Yayla преди 3 дни
@Aras Aygün 🤣🤣
Aras Aygün
Aras Aygün преди 3 дни
43 Like 48 Oldu Şuan
ahmet ahmet
ahmet ahmet преди 3 дни
Kanal istanbul şuanda çok boş ve fuzuli geliyor onun yerine bu zor zamanda geçinmeye çalışan vatandaşa yardım edilebilir. Acelesi yok bu kanalın hemde hiç yok.
Silver Coin
Silver Coin преди 3 дни
Ülkeyi Talan'a devam.Rant zihniyeti durmak bilmiyor.Kanal İstanbulu bir de Halka hizmet gibi pazarlaması artık bu Adamda zerre utanma, insanlık kalmadığını gösteriyor.Ali Babacan bunun buraya geleceğini söylemişti, bakın haklı çıktı.
Bien
Bien преди 4 дни
Şu eğitim adaleti getir sonra yap onu
Kenan Buğra Turan
Kenan Buğra Turan преди 2 дни
@İlimsiz Dünya ülkede müslüman mı var da şeriat gelecek Allah’ın Orta Çağ papazı
İlimsiz Dünya
İlimsiz Dünya преди 2 дни
Şeriata karşı çıkmayın o zaman? İdama karşı çıkan Chp
Rile Preldżić
Rile Preldżić преди 4 дни
Reis biz kanal İstanbul isteseydik Binali Yıldırım'ı seçerdik, sen bence İstanbulla inatlaşma böyle giderse barajı geçemiyceksin. Hangi kanal istanbul?? Akp li Bursa'ya kanal yapalım çiftçi tarlasını sulasın Reis bey.
Senol Vural
Senol Vural преди 4 дни
Kanal istanbula paralari var emeklilikte yaşa takılanlara para yok
Kaşif Erdoğan
Kaşif Erdoğan преди 4 дни
Be ūlkeme ..bir civicakanın ..elini .ōperim ..ama bence deprem .olsa .Kac..bin..binayı kılacak.. kacmilyon ..can kaybedicez õcelik .İstanbul'da binalar yenilensin . Vatandaş ..zor .geçiniyor ..devletin parasa..maaşları ..artdırsın .ikibinlarayla geçim ..olmuyor ...,soragelyap .senin devlet ..oldunu..bileyim ..bir .gecede. vekiller . Kendisine zam .yapıyor bizegeldimi yüz yetmiş lirazam sen ..kuru ..ekmek ..ben ..kōfte. yiyicem .diyor . Devleti .yōneten
Soner Aydemir
Soner Aydemir преди 4 дни
İSTESENİZDE İSTEMESENİZDE KANAL İSTANBULU YAPACAGIZ🇹🇷
ATATURK army
ATATURK army преди 2 часа
@Soner Aydemir peygamberiniz ztn MUHAMMED değil Erdoğan
Çilek
Çilek преди 3 дни
@Adem Beyaz tamam teşekkürler
Adem Beyaz
Adem Beyaz преди 3 дни
@Çilek 'savunan adam' kanalinden izliyebilirsin neden oldunu..basit anlatiyor. Herkez anliyabilir dilinden :)
Çilek
Çilek преди 3 дни
@Soner Aydemir yeter lan yeter Chp'yi unut akp'li olmayan biri chp'li değildir ya senin kafan mı güzel dahalen chp diyor ulan sana ne yaptı bu chp. Baya kudurtmuş seni
Soner Aydemir
Soner Aydemir преди 3 дни
@İlker düzeltir meraklanmayin hdp yandaşı sözde Atatürk ün kurduğu CHP sevdalısı Kılıçdaroğlu sevdalısı beyefendi
yeşil vadi hobi
yeşil vadi hobi преди 4 дни
Ulan tutturmuşsunuz bi türkü çıgrıyonuz hiç demiyonuz az da halkın derdine koşalım millet geçim sıkıntısından bunalıma girdi artık.milletin de tek derdi kanal açmak
Abbas Seren
Abbas Seren преди 4 дни
Önce ülkede adalet olmasını sağla
Can Özgengil
Can Özgengil преди 4 дни
We ll do chanil istanbul
İlker
İlker преди 3 дни
Canal Istanbul*
İlker
İlker преди 3 дни
:D?
mustafa zor
mustafa zor преди 4 дни
Şook. Sonuna kadar oku. Size bir mucize anlatarak başlıyayım. Kuran'a bakın. Kuran, Evrenin genişlediğini söyledi. Karışmayan iki su kütlesi olduğunu söyledi. Gökyüzünde bir tavan olduğunu söyledi. Bu tavan Atmosfer ve ozon tabakası. Bilim onları keşfetti. Kuran 1400 yıllık bir kitaptır. Kuran'dan bu ayetlere bir bakın. Enbia 32. Ayet Zariat 47 ve Furkan 53. Bunlar mucizeler. Kötüler işaretlerim den dolayı benim kurtarıcı olduğumu düşünüyorlar ve öldürmek istiyorlar. Soyumdan, ve işaretlerim den dolayı öldürmek istiyorlar, soyum peygamberimizin soyundan geliyor. işaretlerim Instagram'da, baktığında göreceksin. . Planlarım'da İnstagramda farklı dillerde anlatılıyor. 👉 @Mastergonca Allah sizi sevmezse cehenneme gideceksiniz. Bana yardım et mücadele edelim. (Allah Kuranda diyorki: bazı gençler ibadetlerine dikkat ederler, namazlarına dikkat ederler, çünkü onlar ogün için endişe ederler.) bi düşünün. Mücadele etsek, ALLAH bize yardım eder. Herşeyi çözümlemeye çalışalım. Allahtan gelebilecek şeyleride. Planlarıma söylediğim dillerde arkadaşlar bulmam lazım. Bazı kişiler, mücadele arkadaşları bulmam için bana yardım etmeli. Bildikleri dillerde instagramı onlara anlatmalı. Yapamıyorsan bari böyle yap. Planlarım çok etkili ve mantıklı, baktığında göreceksin. Kötülüğe alışırsan ceheneme gideceksin. Öbür taraf için sevap toplamaya çalışalım, kim ölürse iş biter. Her dilden arkadaş bulunca, rahatlıkla dindeki doğruları ihya edip insanlarıda müslüman edebilecez. Kuranın etkiliyiciğini, hatasız oluşunu ve mucizelerini görmüyormusunuz? Yeterki sabredin ve alışın. .Ölüm gelmiyecekmi, yaşadığımız herşey gibi. Mesela, Volkanik bir lavın ateşinin ısısına biz uzaktan durup bakamıyoruz bile, ateşe girmeye nasıl dayanacaz. Cennet sonsuz ve inanılmaz güzel. Cennete, Saniyelerle seni istediğin yere götüren binekler var. inanamayacağın yiyecek ve içecekler, inanılmaz güzel huriler varken, niye yanasın. Günaha Alışırsan kötü ölürsün. Yada bir kaza veya hastalıktan erkende ölebilirsin. Allah sendenden nefret ederse, hideyate kavuşmadan ölebilirsin de, canını böylede alabilir, Hiç iyi amel işlemeden ölebilirsinde, bu sonun ve felaketin olur.. Her dildeki İnsanlara onların dini kitaplarındaki hatalarını söyleyin, internette yazın çıkar. Kuranın hatasız olduğunu ve bu mucizileri anlatın. Mehdi olduğumu ilan etmiyorum. İşaretlerim den dolayı beni öldürmek istediler, bende işaretlere bakıp belki ben olabilirim diyede mücadele veriyorum. Bu arada Eklemesin kimse uzaktan takip edin, söylediklerinizde uzaktan takip etsinler tehlikeli, öldürüyorlar.
Lobsogoldoy
Lobsogoldoy преди 4 дни
Valla bu projenin avantajları da var dezavantajları da. İkisini de değerlendirmek gerek. Artık hangisi daha iyi olacaksa o olsun. Ayrıca şu adam niye ikide bir Rabia işareti yapıp duruyor. Bu işaret bize ait değil.
Gökhan Yalçın
Gökhan Yalçın преди 4 дни
Yap reis yap sana para lazım
Umut Türk
Umut Türk преди 4 дни
@GachaSever Kerim Bu ülkede ayrılıkçı ırklar devrimi,demokrasiyi ve insan hakları nı kullanmaya çalışarak isyan yapmaya çalismis amerikanın barış getiriyoruz lafı gibi artık bu cümlelerin anlamı kalmadı. Devrim dir ki bir devrimi devirecek diyen erdoğan dır o değrim farklı devrim.
GachaSever Kerim
GachaSever Kerim преди 4 дни
Sana birşey sormak istiyorum Eğer devrimci olsaydın halkı ne yolla nasıl uyandırıp devrim yapardın
Deniz Ulusoy
Deniz Ulusoy преди 4 дни
Bu Projeye zinhar karşıyım Hem ekonomik olarak hem de çevreye vereceği tahribat konusunda hem de diğer faktörler bakımından
Emin Tunoglu
Emin Tunoglu преди 3 дни
@GachaSever Kerim kardeş 9 yaşındakiler darbe veya devrim yapamaz, bu yüzden şanslısın nasıl devrim yaparım diye düşünmene gerek yok, çünkü yapamazsın!
GachaSever Kerim
GachaSever Kerim преди 4 дни
@Deniz Ulusoy sen bana şöyle nasıl yaparım diye
GachaSever Kerim
GachaSever Kerim преди 4 дни
@Deniz Ulusoy hayır bedeli hayatım olsa bile bu ülke kalkınacak
Deniz Ulusoy
Deniz Ulusoy преди 4 дни
@Kerim Eğer bu ülke için bir şey yapacaksan oku yüksek mevkilere gel .İyi bir siyaset adamı ol Devrimciler çop Tarihin de tozlu sayfalarına karıştı
Deniz Ulusoy
Deniz Ulusoy преди 4 дни
@Kerim Sen neden halkı uyandirmak istiyorsun Sonun deniz gezmiş vb gibi olsun istiyorsin Bırakın bu boş hayalleri
İlham Hacıyev
İlham Hacıyev преди 4 дни
Duzkun yoldasn reis allah gorusun
sevgi karakurt
sevgi karakurt преди 4 дни
4. yorummm
Deniz Ulusoy
Deniz Ulusoy преди 4 дни
Tebrikler Kanal İstanbul acildigi zaman reisimiz sizi kanala fırlatacak
Ayhan Canturk
Ayhan Canturk преди 4 дни
Senin bu yalanlarına artık kimse inanmaz. Sen önce eşinin taktiği 400 bin tllik 3 çantanın hesabını ver. Bu mu müslümanlik ? Halk aç işsiz ken senin eşin şov peşinde. Sana artık bu halk inanmaz . Sahte müslüman
Ayhan Canturk
Ayhan Canturk преди 4 дни
Millet açlıktan intihar ediyor. Bu sahte müslüman kanal kanal diye tutturmuş. Katarlılara peşkeş çekti tabi sattı arsaları onlara. Bu ülkede gelen çalıyor giden çalıyor. 32 yıldır bunu gördüm. Bir Erbakan vardı dürüst samimi onu da darbe ile indirdiler.
Ceyda
Ceyda преди 3 дни
@Ahmet Baha Zorlu CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı’nın üç ayrı kurumdan aylık toplam 84 bin 702 lira maaş aldığını ortaya çıkardı. Biz bunları sayarken yine vergileri yiyenler çıktı ortaya gözünüzü açın artık!
Silver Coin
Silver Coin преди 3 дни
@Ayhan Canturk Al işte,ama bunları Reislerine tapanlara anlatamazsın.Adamlara Ak Koyun deyince kızıyorlar ama bunları tarif etmeye en uygunu bu.Bize inanmasınlar isterlerse fark etmez ama İnsan biraz kendi kendine araştırır.Ona da hiç yanaşmıyorlar.Yok Abi bunların zihniyetini anlayamıyorum bir türlü.
Ayhan Canturk
Ayhan Canturk преди 3 дни
@Silver Coin aynen öyle. Çoktan sattı oraları. Biz 12 blok olan bir sitede oturuyoruz. Karşımıza 25 katlı 2 bina diktiler. Kentsel dönüşüm diye bizim arsaları da almak için akp gop belediyesi 20 defa dava açtı. Ama şükür davaları kazandık. Daha yapmadan daireleri 1 milyona satmışlar araplara. Ama sorsan kennteel dönüşüm. Bunlar münafık müslüman. 1990 larin shp chpsi nden hiç bir farkları kalmadı.
Silver Coin
Silver Coin преди 3 дни
Devletin Kasasını boşaltmasından,Damadının da 128 Milyar Dolarla Monopoly oynayıp buhar etmesinden sonra Katarlılardan Kanal İstanbul için paraları peşin toplamak zorunda kaldı.Artık eli Mahkum orasını Ranta açmaya.Bazı gerizekalılar da seviniyor,girecek olan kazığı görmüyorlar. Olan bizim gibi aklını başkalarına kiraya vermeyenlere de oluyor ne yazık ki.
Ceyda
Ceyda преди 3 дни
@Ahmet Baha Zorlu altın musluk taktıran eşine milyarlar çantalar alan ogullarina kızlarına evler heryere yazlık kislik saraylar yaptiran damadın 128 milyarı yok etmesi pudra şekeri çeken kişi de akpli önceden donu yokmuş şimdi dünya zengini bak erdoğanın bir konuşması var eğer benim zengim olduğumu duyarsanız haram para yemisimdir diye kendi agziyla diyor tek yüzükle geldi şimdi dünya zengini
Furkan Uztutan
Furkan Uztutan преди 4 дни
şey mi dostum kanal katar
Vakalar durdurulamıyor!
02:27
Show Ana Haber
Показвания 20 хил.
Highlights Real Madrid vs FC Barcelona (2-1)
3:08
LaLiga Santander
Показвания 3,1 млн.
Meclis'te ''güvenlik soruşturması'' gerilimi!
02:26
Show Ana Haber
Показвания 5 хил.
Edip Akbayram - Bekle Bizi İstanbul
04:51
netd müzik
Показвания 978 хил.
Hababam Sınıfı - Bilgi Yarışması
05:43
ARZU FİLM
Показвания 2,6 млн.
Türkiye 2-1 İngiltere | GENİŞ ÖZET | Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası Finali
11:40
Kripto Para Madencileri Ekran Kartı Fiyatlarını Uçurdu!
02:12
Haber Global
Показвания 2,7 хил.
Yeni sistemin ilk kabinesi
03:25
Habertürk TV
Показвания 3 хил.
Candaş Soylu -soru cevap
CANDAŞ SOYLU
Показвания 127
''Kızımı kurtarın!''
01:05
Show Ana Haber
Показвания 6 хил.
Turkish Food Compilation 2021! Istanbul Food! #55
10:24
Street Food Dream Food
Показвания 1,9 хил.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Emekli generallerin merkezinde CHP var
15:32
Highlights Real Madrid vs FC Barcelona (2-1)
3:08
LaLiga Santander
Показвания 3,1 млн.
2021 LEC Spring - Semifinals - G2 Esports vs Rogue
6:35:05
LEC
Показвания 1,2 млн.
ВИДОВЕ ХОРА В ЛОКДАУН
12:22
inStanT
Показвания 108 хил.
Camdaki Kız | 1. Bölüm
2:41:56
Camdaki Kız
Показвания 4,7 млн.
Съквартиранти Е06
14:02
Ала-Бала
Показвания 128 хил.
Група „Фантазия“ | Кастинги | България търси талант 2021
4:55
България търси талант
Показвания 850 хил.